Kategorijos

Naujieji CT MINI / MIDI

Naujieji CT MINI / MIDI

Kompaktiški. Mobilūs. Išmanūs.

Mažas svoris, nedideli matmenys ir daugybė inovatyvių smulkmenų – naujasis kompaktinis dulkių siurblys CTL MINI įtikina viskuo. Su intuityviu jutikliniu valdymu, slidžia siurbimo žarna ir plokščia padėjimo vieta įrankiams ir darbinėmis medžiagomis. Su rankiniu valymu ir pagrindinio filtro keitimu iš išorės – ištvermingam, sveikatą tausojančiam darbui. Su integruota Bluetooth® technologija – mobilusis dulkių siurblys automatiškai paleidžiamas per Bluetooth® akumuliatorių arba nuotolinio valdymo pultu. Ir su vidiniu žarnos dėklu, SYSTAINER T-LOC sujungimu, taip pat praktišku įtaisu kabeliui suvynioti – tvarkai ir darbo tempui palaikyti. Visa tai kartu komfortiškai užtikrina švarų orą vykdant serviso ir montavimo darbus.

Lengvas, kompaktiškas ir išmanus - toks yra naujas mobilus dulkių siurblys CTL MIDI. Puikus visais aspektais. Sensorinis valdymas, siurbimo žarna su lygiu paviršiumi, lygi viršutinė siurblio dalis įrankių ir darbo priemonių laikymui. Rankinis valymas ir paprastas filtro keitimas iš išorės garantuoja lengvas darbo sąlygas. Su Bluetooth® technologija mobilus dulkių siurblys įsijungia automatiškai naudojant nuotolinio valdymo pultą arba akumuliatorinį įrankį su Bluetooth® akumuliatoriumi. Atskira sekcija siurbimo žarnai, T-LOC sujungimas SYSTAINERIUI ir praktiškas laido laikiklis palaiko tvarką. O viskas kartu užtikrina švarų orą darbo vietoje.

 • Greičiau ir geriau

  Modernios detalės - sensorinis ekranas, vidinė sekcija žarnai, patogus laido suvyniojimo mechanizmas, Bluetooth® technologija.

 • Naujoviška iki smulkmenų:

  Maksimaliai pripildyti filtro maišą padeda patogus pagrindinio filtro keitimas ir rankinis valymas. Kūginė siurbimo žarna su lygiu paviršiumi nekliudo kliūčių ir taip garantuoja didelę siurbimo galią.

 • Patogu ir saugu

  Dėl nedidelių matmenų, ergonomiškos konstrukcijos, tvirtos važiuoklės ir lygaus darbinio paviršiaus idealiai tinka montavimo darbams. Per SYS-Dock jungiamas su visais "Festool" SYSTAINERIAIS

  Bluetooth® technologija.

 • Automatiniam dulkių siurblio įjungimui nuotolinio valdymo pultu arba veikiant Bluetooth® akumuliatoriui. Nereikia montuoti papildomos įrangos

  Sensorinis valdymas.

 • Nauja sensorinė valdymo panelė, kuri reaguoja į rankos prisilietimus netgi mūvint pirštines. Dulkių siurblys pradeda veikti automatiniu režimu

  Viskam savo vieta.

 • Siurbimo žarna saugoma uždaroje vidinėje sekcijoje, todėl netrukdo transportavimo metu

  Lengvas valdymas.

 • Kompaktiška ergonomiška konstrukcija ir mažas svoris – siurblį ypač lengva transportuoti.

  Praktiška konstrukcija.

 • Lentynėlę virš žarnos dėklo galima naudoti kaip sėdynę arba vietą darbinėms medžiagoms pasidėti. Turi T-LOC, todėl galima patikimai sujungti su SYSTAINERIAIS, SORTAINERIAIS arba įrankių dėže SYS-ToolBox

  Patogus filtro keitimas

 • Greita ir paprasta

  Rankinis valymas.

 • Užterštą pagrindinį filtrą arba pripildytą filtro maišą galima išvalyti rankiniu būdu. Taip yra atkuriami siurbimo galia ir pripildymo tūris.

  Tvarka.

 • Išorėje sumontuotas sulankstomas laido laikiklis.

  Slidi siurbimo žarna.

  Kūginė forma gerina siurbimo našumą, o slidi išorinė danga užtikrina puikų slydimą bet kokiais paviršiais ir 

  „L“ klasės dulkėms.

 • Siurblys turi eksploatacijos leidimą „L“ klasės dulkėms, kurių ribinės reikšmės >1mg/m³.

  Maksimalus tūrio išnaudojimas.

 • Ištobulinta rezervuaro geometrija ir kompaktiškas plokščiasis filtras užtikrina maksimalų 15 l talpos rezervuaro išnaudojimą.

  Transportabilus.

 • Trumpai spustelėjus integruotą stovėjimo stabdį, mobilusis dulkių siurblys patikimai apsaugomas nuo riedėjimo tiek dirbant, tiek ir transportuojant.

  Universalus pritaikymas.

 • Dulkėms, šiukšlėms ir vandeniui. Susiurbiant vandenį, LevelStop laiku atjungia mobilųjį dulkių siurblį, ir turbina lieka apsaugota. Šlapių atliekų filtras patogiai įdedamas iš išorės vos keliais rankos judesiais.