Kategorijos

Naujieji kompaktiniai šlifuokliai RTSC 400, DTSC 400, ETSC 125

Naujieji kompaktiniai šlifuokliai RTSC 400, DTSC 400, ETSC 125
NAUJIENA!  Prekyboje nuo 2017.09.01 


Naujieji kompaktiniai šlifuokliai RTSC 400, DTSC 400, ETSC 125 

Mobilumą ir judėjimo laisvę dirbant užtikrina naujieji akumuliatoriniai kompaktiniai šlifuokliai RTSC 400, DTSC 400, ETSC 125.

Galingas 18 V / 3,1 Ah Ergo akumuliatorius garantuoja tokią galią, kokią galima gauti iš elektros tinklo. Kartu jis yra ypač kompaktiškos konstrukcijos su subalansuotu svorio paskirstymu ir tobula ergonomika (svoris  vos 1,4 kg).

Vietinis nusiurbimas kartu su Longlife dulkių surinkimo maišu leidžia mašiną naudoti lanksčiai ir nepavargstant – darbai virš galvos, vertikalūs paviršiai ar sunkiai pasiekiamos vietos. Kai reikia neribotos veikimo trukmės, akumuliatorių galima pakeisti „plug it“ elektros tinklo adapteriu – idealiai tinka naudoti stacionariai ir kartu su „Festool“ mobiliuoju dulkių siurbliu.

  • Ergonomiškas darbas be kabelio – 18 V Ergo akumuliatorius ir kompaktiška konstrukcija suteikia nepriklausomybę nuo elektros tinklo ir mažiau vargina bet kokiose naudojimo srityse
 
  • Visišką lankstumą kartu su „Festool“ mobiliaisiais dulkių siurbliais užtikrina „plug it“ elektros tinklo adapteris (yra rinkinyje, galima įsigyti ir kaip reikmenį)

  • Galingas 18 V Ergo akumuliatorius kartu su neturinčiu šepetėlių EC-TEC varikliu užtikrina ištvermingą, nepertraukiamą šlifavimą, lyg būtų maitinamas iš elektros tinklo 

 

Mobilumą ir judėjimo laisvę dirbant užtikrina naujieji akumuliatoriniai kompaktiniai šlifuokliai RTSC 400, DTSC 400, ETSC 125. Galingas 18 V / 3,1 Ah Ergo akumuliatorius garantuoja tokią galią, kokią galima gauti iš elektros tinklo. Kartu jis yra ypač kompaktiškos konstrukcijos su subalansuotu svorio paskirstymu ir tobula ergonomika (svoris  vos 1,4 kg). Vietinis nusiurbimas kartu su Longlife dulkių surinkimo maišu leidžia mašiną naudoti lanksčiai ir nepavargstant – darbai virš galvos, vertikalūs paviršiai ar sunkiai pasiekiamos vietos. Kai reikia neribotos veikimo trukmės, akumuliatorių galima pakeisti „plug it“ elektros tinklo adapteriu – idealiai tinka naudoti stacionariai ir kartu su „Festool“ mobiliuoju dulkių siurbliu.

  • Mobilus ir nevarginantis: be kabelio ir žarnos, tobula ergonomika, mažas aukštis, sveria tik 1,4 kg
  • Stiprus: galingas 18 V Ergo akumuliatorius kartu su neturinčiu šepetėlių EC-TEC varikliu užtikrina tokią galią, kokią galima gauti iš elektros tinklo
  • Nepertraukiamas darbas: su 3,1 Ah talpos akumuliatoriais, kurie veikia ilgiau nei kraunasi
  • Neribota veikimo trukmė: norint užtikrinti nuolatinio elektrinio maitinimo režimą, akumuliatorių galima pakeisti „plug it“ elektros tinklo adapteriu (yra rinkinyje, galima įsigyti ir kaip reikmenį)
  • Mažiau papildomo darbo: apsauga PROTECTOR – saugiam šlifavimui langų paviršių, rėmų
  • Be dulkių ir nekenkiant sveikatai: su Longlife dulkių surinkimo maišu iš ypač ilgaamžiško poliesterio pluošto arba kartu su „Festool“ mobiliuoju dulkių siurbliu

e821701b-5747-4ca5-a959-63b8d5a73919.jpg