Kategorijos

SERVICE all-inclusive - Festool įrankių aptarnavimas

SERVICE all-inclusive - Festool įrankių aptarnavimas

Su SERVICE all-inclusive galite dirbti be rūpesčių. O kai reikia remonto, klientų aptarnavimo tarnyba visada šalia.

Serviso palaikomas prietaisas visada yra vertingesnis

Darbo įrankiams tai ypač svarbu, juk jie nuolat eksploatuojami. Dėl kiekvieno gedimo prarandamas laikas ir pinigai. SERVICE all-inclusive paketas* - kuriuo būsite geriausiai apsaugoti.

36 mėnesiai nemokamas remontas** – galioja ir susidėvinčioms dalims

Jūsų įrankui suteikiama visapusiška garantija, įskaitant ir visas susidėvinčias dalis (pvz., akumuliatorius, anglinius šepetėlius, rutulinius guolius, sandarinimo žiedus, jungiklius). 36 mėnesius.

Draudimas nuo vagystės net ir statybos aikštelėje

Patikimas draudimas nuo vagystės: dirbtuvėse, iš automobilio ir statybos aikštelėje. Jeigu Jūsų įrankis būtų pavogtas, už vos 100 Eurų mokestį gautumėte tokį pat naują įrankį. 36 mėnesius.

Pirkimas be rizikos

Išbandykite tiesiog savo darbo aplinkoje. Nusipirkę pirmiausia išbandykite. Visus „Festool“ įrankius per 15 dienų nuo pirkimo galite tiesiog grąžinti pardavėjui ir atgauti visus sumokėtus pinigus.

Atsarginių dalių tiekimo garantija arba naujas įrankis

„Festool“ garantuoja galimybę gauti atsarginių dalių 10 metų po produkto gamybos nutraukimo. O jeigu mes Jums reikalingos detalės sandėlyje nebeturėtumėm, Jūs nemokamai gautumėte analogišką naują prietaisą.

Registruokite savo „Festool“ įrankį ir turėkite naudos iš nemokamo SERVICE all-inclusive paslaugų paketo!

„Festool“ gamyklos klientų aptarnavimo tarnyba - Jūsų partneris remonto atveju. Jūsų įrankiai – visada patikimose rankose. „Festool“ klientų aptarnavimo tarnyba rūpinasi, kad Jūsų įrankiai visada būtų kvalifikuotai prižiūrimi ir užtikrintų geriausius darbo rezultatus.

VISIEMS ATVEJAMS

Su SERVICE all-inclusive galite dirbti be rūpesčių. O kai reikia remonto, klientų aptarnavimo tarnyba visada šalia.

* SERVICE all-inclusive paslaugų paketas taikomas visiems per 30 dienų nuo pirkimo registruotiems įrankiams, kurie buvo įsigyti po 2013 m. balandžio 2 d. Daugiau informacijos ir serviso sąlygas rasite

internete adresu www.festool.lt/servisas

** „Nemokamas remontas“ negalioja eksploatacinių medžiagų ir reikmenų pažeidimams, kai elektrinis įrankis buvo naudojamas netinkamai, kai žala padaryta dėl neoriginalių reikmenų arba atsarginių dalių naudojimo, kai prietaisai buvo ardomi savavališkai arba nuolat itin intensyviai eksploatuojami.