UAB DREMA – oficialus FESTOOL atstovo UAB “TTS Tooltechnic Systems” partneris

Rašykit, skambinkit, siūlome įrankius geriausiomis kainomis.

Direktorius Giedrius Jonauskis (8 698 86711)

UAB DREMA

Adresas: Draugystės g. 15N, 51226 Kaunas

Įmonės kodas: 135548616
PVM kodas: LT355486113

info@drema.lt

A/s LT073500010001232389 PAYSERA.LT

UAB DREMA – bendrovė, sukaupusi ilgalaikę ir įvairiapusę prekybinę patirtį. Pastaraisiais metais vystomos dvi pagrindinės prekybos sritys – medienos apdirbimo įrengimai bei  laisvalaikio ir sporto prekės. Bendrovės veikla vykdoma ne tik fiziniuose taškuose. Labai daug dėmesio skiriame elektroninei prekybai.

Sėkmingai veikia medienos apdirbimo įrankių parduotuvės www.ftool.ltwww.metaboirankiai.ltwww.boschtools.lt, laisvalaikio prekių el. parduotuvė www.zaidimukedes.lt bei www.shop.skvosas.ltwww.papludimio-tenisas.lt

Dalis šių projektų neapsiriboja prekyba, skiriamas dėmesys ir veiklų populiarinimui Lietuvoje, buriant sporto entuziastus, informuojant juos apie naujienas, įvykius ir būsimus renginius.

El. parduotuvė shop.skvosas.lt, susieta su informaciniu tinklapiu skvosas.lt – projektu, kuriuo norima populiarinti šią sporto šaką. Bendrovė prisidėdama prie didesnio skvošo inventoriaus, aprangos bei kitų prekių pasiūlos, sukūrė ir keletą funkcijų apjungiančią sistemą, kurią sudaro: informacija apie skvošo žaidimą, jo ypatybes bei naujienos.

Paplūdimio tenisas, naujas pomėgis, kuris mūsų šalyje dar tik atranda savo entuziastus ir yra vertas būti populiarinamas, todėl ketiname sukurti analogišką skvošui platformą, suburti bendraminčius, ne tik profesionalius žaidėjus ir atvežti į Lietuvą kokybiškas paplūdimio tenisui skirtas prekes. Šiuo metu kuriame informacinį tinklapį www.beachtennis.lt ir el. parduotuvę www.papludimio-tenisas.lt